Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

Стаціонарні телефони нашого закладу: 0572-69-90-67 (приймальня), 057-364-33-55 (кабінет директора), 057-364-56-45 (бухгалтерія), 057-364-08-04 (головний бухгалтер)

/Files/images/Знак_лицей2.jpg

Алгоритм необхідних дій для ліцеїстів набору 2017 року та їх батьків

1. Отримати у секретаря КЗ ХСШІ «Ліцей Правоохоронець» довідки, що необхідні для передачі особової справи і медичної картки зі школи, де хлопець навчався до нашого навчального закладу.

2. Надати отримані особову справу (із відміткою про вибуття, із виставленими оцінками за всі класи та печатками), медичну картку (що знаходиться у медичного працівника навчального закладу), для вступників до 10 класу ще оригінал свідоцтва про базову загальну середню освіту та додаток до нього, до 7 липня 2017 року до ліцею (віддати їх Меланкову Василю Миколайовичу). В разі утруднення зателефонувати Дербеньовій Алісі Григорівні або Бутенко Юлії Валентинівні.

3. Отримати головні убори, погони, шеврони (у Меланкова Василія Миколайовича).

4. До 25 серпня 2017 року придбати форму:

- штани і кітель. Загальний вигляд – як у ліцеїстів, що проводили КМП (можна придбати у магазині «Гвардійський», вул. Ярославська, 2/2. Інтернет-посилання http://gvardeisky.com.ua/351-kostyum-policii.html), в цьому магазині форма називається «костюм поліції» колір – чорний, воронове крило. Бажано вихованцям, які мають нестандартні розміри, звернутись заздалегідь, щоб форму встигли пошити.

- 2 чорні та 1 біла футболки (без малюнка),

- взуття: чорні берци (чорні туфлі),

- чорні шкарпетки без малюнків, 5 пар.

6. Підготувати для навчального процесу: щоденник без малюнків, зошити в клітинку: 96 сторінок – 4 шт., 48 сторінок – 10 шт., 24 сторінки – 2 шт., зошити в лінійку: 24 сторінки – 7 шт., 18 сторінок – 4 шт.

Увага! Не закупайте географічні та історичні атласи та контурні карти – інформацію про конкретних авторів, рекомендованих за програмою, отримаєте після педагогічного тижня у кінці серпня.

7. Підготуватись для поселення до гуртожитку так, як і для поселення під час навчальних зборів «КМП»

8. Щодо подальших дій (строків прибуття до закладу, видача підручників, медичний огляд тощо) зателефонувати класному керівникові 28-29 серпня 2017 року. Також інформація буде розміщена на сайті закладу.

Комунальний заклад “Харківська спеціалізована школа-інтернат

«Ліцей “Правоохоронець”»” Харківської обласної ради

була заснована у 2005 році на базі юридичного ліцею Харківського національного університету внутрішніх справ (заснований у 1996 році). Це загальноосвітній навчальний заклад: спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів, а саме предметів суспільно-гуманітарної спрямованості та допрофесійної підготовки (проведення поглибленої юридичної та посиленої фізичної підготовки, виховання у юнаків готовності до служби в органах внутрішніх справ і формування у них навичок, необхідних для цієї служби), що забезпечує реалізацію права дітей, які потребують соціальної допомоги, та дітей, які мешкають у населених пунктах Харківської області на отримання профільної загальної середньої освіти. У КЗ ХСШІ «Ліцей Правоохоронець» працює висококваліфікований колектив:

18 педагогів, з них:

  • 1 Заслужений працівник освіти України;
  • 13 учителів вищої категорії;
  • 6 мають звання «Учитель-методист»;
  • 1 мають звання «Старший учитель»,
  • 2 спеціалісти І категорії;
  • 3 спеціалісти ІІ категорії;
  • 1 кандидат наук (1 - юридичних)
  • а також лікар-педіатр, практичний психолог, бібліотекар та ін.

У закладі працюють факультативи із загальноосвітніх дисциплін, гуртки та спортивні секції за специфікою закладу, бібліотека, спортивна та тренажерна зали; функціонує гуртожиток.

Наші досягнення:

- 83% випускників продовжують навчання у ВНЗ правової спрямованості, з них 72% - у ВНЗ системи МВС України;

- перемоги у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства та історії;

- перемоги в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України з правознавства та історії;

- перемоги у спортивних змаганнях обласного та Всеукраїнського рівнів.

Наш заклад тісно співпрацює з Харківським національним університетом внутрішніх справ та Головним управлінням Національної поліції в Харківській області.

Шкільна мережа: (станом на 01.06.2017): 7 класів – 215 осіб. З них: учнів 9 класу - 59, учнів 10 класів - 67, учнів 11 класів – 89.

Мова навчання: українська

Харківський ліцей міліції Команда Захисники закону Харківського ліцею міліції

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.