АБЕТКА З БЕЗПЕКИ

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ

ПАМ’ЯТКА З БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ДЛЯ ЛІЦЕЇСТІВ ПІД ЧАС ЗИМОВИХ КАНІКУЛ

Пам’ятка «Як не стати жертвою вуличної злочинності», підготовлена Головним управлінням Національної поліції в Харківській області за сприяння Консультативної місії Європейського Союзу

Інструкція першочергових дій персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів

Правила поводження з вибухонебезпечними предметами

Знайти сьогодні «небезпечну іграшку» можна практично скрізь: в лісі, в старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі і навіть на вулицях міст.

/Files/images/VNP2.jpg

Фахівці МНС нагадують правила поводження з вибухонебезпечними предметами аби допомогти громадянам реально оцінити ступінь небезпеки знахідки і результати некоректного з нею поводження, а тажож правильно діяти при знаходженні вибухових пристроїв.

Пам'ятайте! Розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів займаються тільки підготовлені фахівці, допущені до цього виду робіт.

/Files/images/ТБ на дорозі 1.jpg /Files/images/ТБ на дорозі 2.png
/Files/images/ТБ на дорозі 3.jpg /Files/images/ТБ на дорозі 4.jpg

ПАМ’ЯТКА ЩОДО ДОТРИМАННЯ ГРОМАДЯНАМИ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ

З початку року на станціях, розташованих в межах Південно-Західної залізниці, яка забезпечує перевезення пасажирів і вантажів по території 6 областей України, рухомим складом травмовано 111 громадян, з них 85 смертельно.
Громадяни забувають про те, що залізниця є зоною підвищеної небезпеки.
У наслідок наближення до пристроїв електропостачання, під час проїзду на дахах вагонів («РУХ ЗАЧЕПІНГ») або підйому на дахи електропоїздів, вагонів, цистерн (для здійснення СЕЛФІ) травмовано 22 громадян, з низ 9 з смертельним наслідком.Загалом це підлітки та юнаки віком від 12 до 19 років.

Невтішна статистика свідчить про те, що підлітки наражають себе на небезпеку для того щоб розмістити екстремальне фото в соціальних мережах, щоб виділитись серед друзів, не розуміючи що номінальна напруга в контактній мережі складає 27,5 тисяч вольт, а гальмівний шлях поїздів в середньому становить 600-800 метрів.
Всі випадки травмування сталися внаслідок порушення самими потерпілими «Правил безпеки громадян на залізничному транспорті», а саме:
· під час ходіння по залізничним коліям та переходу через колії в невстановлених місцях;
· через особисту необережність пасажирів при посадці та висадці в вагони;
· проникнення громадян на об’єкти залізничного транспорті з метою особистої наживи;
· безцільне знаходження на залізничних станціях та перегонах;
· дитячі пустощі, безконтрольність з боку батьків.

Для збереження вашого життя та здоров’я виконуйте основні правила поведінки на залізничному транспорті:
1. Пішоходам дозволяється переходити залізничні колії тільки у встановлених місцях (пішохідні мости, переходи, тунелі, переїзди тощо).
На станціях, де немає мостів і тунелів, громадянам належить переходити залізничні колії у місцях, обладнаних спеціальними настилами, біля яких встановлені покажчики «Перехід через колії».
2. Перед тим, як увійти в небезпечну зону (ступити на колію), потрібно впевнитись у відсутності поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо).
При наближенні поїзда до перону або платформи громадяни повинні стежити за звуковими сигналами, що подаються з локомотива, моторвагонного рухомого складу та іншого спеціального самохідного рухомого складу, уважно слухати оповіщення, що передаються по гучномовному зв'язку.
3. При наближенні поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо) треба зупинитись поза межами небезпечної зони, пропустити його і, впевнившись у відсутності рухомого складу, що пересувається по сусідніх коліях, почати перехід.

Пішоходам категорично забороняється:
1. Ходити по залізничних коліях та наближатися до них на відстань менше п'яти метрів.
2. Переходити і перебігати через залізничні колії перед поїздом (або локомотивом, вагоном, дрезиною тощо), що наближається, якщо до нього залишилося менше ніж 400 м.
3. Переходити колію зразу після проходу поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо), не впевнившись, що по сусідніх коліях не пересувається рухомий склад.
4. На станціях і перегонах пролізати під вагонами і перелізати через автозчепи для переходу через колію.
5. Проходити по залізничних мостах і тунелях, не обладнаних спеціальними настилами для проходу пішоходів.
6. Пролізати під закритим шлагбаумом на залізничному переїзді, а також виходити на переїзд, коли шлагбаум починає закриватися.
7. На електрифікованих лініях підніматися на опори, а також торкатись до металевих проводів заземлення, які ідуть від опори до рейки.
8. Підніматися на дахи поїздів, локомотивів та вагонів, а також на конструкції мостів, освітлювальних вишок тощо.
Пам’ятайте: дотримання зазначених вимог вбереже Вас від фатальних випадків при знаходженні на території станцій, вокзалів та залізничних перегонах.

Методичні рекомендації щодо проведення бесід з учнями закладів загальної середньої освіти з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами

Вимоги безпеки для учнів під час канікул

ПАМ’ЯТКА для працівників закладу з питань забезпечення пожежної безпеки при підготовці та проведенні новорічних та різдвяних свят

Наказ Міністерства освіти і науки України від 26 листопада 2015 року № 1242 «Про заходи щодо поліпшення профілактики з попередження побутового травматизму серед дітей»

Лист Управління Служби Безпеки України в Харківській області № 70/33-119117 від 03.12.2015 року "Щодо заходів забезпечення безпеки"

Методичні рекомендації щодо профілактики травматизму на уроках основ здоров’я та у виховній роботі загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області (додатки до листа КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» від 10.09.2015 № 764)

Алгоритм дій при травмуванні дітей під час навчально-виховного процесу:

  • терміново організувати першу долікарську допомогу потерпілому, у разі необхідності – його доставку до лікувально-профілактичного закладу. Зберегти обстановку на місці в тому стані, в якому вона була на момент події (якщо це не загрожує життю і здоров’ю оточуючих, і не призведе до більш тяжких наслідків);
  • негайно повідомити батьків потерпілого;
  • негайно у телефонному режимі повідомити начальника Служби охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної та радіаційної безпеки Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації Старченко О.В. (705-03-14).
  • надіслати повідомлення до ДНО ХОДА протягом доби;
  • наказом призначити комісію з розслідування нещасного випадку протягом доби;
  • зробити запит до лікувального закладу про характер і тяжкість ушкодження потерпілого;
  • протягом 3-х діб після закінчення розслідування затвердити відповідний акт Н-Н та направити по одному примірнику до відповідних ДНО ХОДА;
  • видати наказ про результати розслідування нещасного випадку;
  • після одужання дитини направити до ДНО ХОДА повідомлення про наслідки нещасного випадку;
  • зареєструвати нещасний випадок у журналі реєстрації нещасних випадків.

Оформляти документи при травмуванні дітей

1) під час навчально-виховного процесу протягом 3-х діб: wym-1429617184807

  • повідомлення (4 примірники);
  • наказ про створення комісію з розслідування нещасного випадку (2 примірники);
  • висновки з лікувального закладу;
  • пояснювальні записки від потерпілого та свідків;
  • АКТ Н-Н (4 примірники);
  • наказ про результати розслідування нещасного випадку;
  • · повідомлення про наслідки нещасного випадку, якщо оформляється заняття на дому, то необхідно зробити відповідні помітки (4 примірники);
2) при травмуванні дітей у побуті протягом 10-и діб:
  • повідомлення (4 примірники) ;
  • висновки з лікувального закладу;
  • · повідомлення про наслідки нещасного випадку, якщо оформляється заняття на дому, то зробити відповідні помітки (4 примірники).

ПАМ'ЯТКА з електробезпеки

Інструкції з безпеки життєдіяльності для вихованців при проведення цільових інструктажів:

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 29.Безпечна поведінка в приміщеннях закладу

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 30.Безпечна поведінка за межами закладу

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 31.Безпечна поведінка під час проведення занять в кабінеті біології

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 32. Безпечна поведінка під час проведення занять В кабінеті інформатики

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 33. Безпечна поведінка під час проведення занять В кабінеті фізики

Інструкція з безпеки життєдіяльності № 34.Безпечна поведінка під час проведення занять в кабінеті хімії

Кiлькiсть переглядiв: 1442